CH CZ, CH SK
MASARYK'S KARATE KID
Otec / Sire: Ch. Megaville's VISIONS aka Jack
Matka / Dam: HILLARY Gabriayllaron aka Ziva
Dátum narodenia / Date of Birth: 1.11.2012
Best White Dog
SBT Winner
Best Movement Winner
1x BOB
1x BOS
1x Club Winner
4x CACIB
4x r.CACIB
1x National Winner
10x CAC, 5x r.CAC
1x CAJC
STUD
DOG
FULLY
TESTED
Posudky / Critics
Farba / Colour: biela so zn. na uš. a oku
Číslo zápisu / Reg.Nr.: SPKP 2879
Číslo mikročipu / Microchip Nr.: 941000014667326
Chovateľ / Breeder: Pavel Masaryk
Majiteľ / Owner: Ondrej & Tatiana Horváth
Súrodenci / Siblings: Vrh "K"
Zdravie / Health Test
UPC Urine Test - ok, 0.18 /29.4.2014, Laboklin/
PKD Genetic Test - ok /28.2.2014, Laboklin/
Luxating Patella - ok /21.2.2014, Dr. František Zezula/
DOPPLER - ok /10.2.2014, Dr. Jozef Fico/
BAER - ok /21.12.2012, Dr. Michael Leschnik/
Výstavy / Titles
Exc.1, CAC - Champion Class
Best Movement Winner
Judge: Dinu Catilina /UK/
XXI. SBC Club Show, Viničné, 11.4.2015
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Exc.2, r.CAC, r.CACIB - Champion Class
Judge: Branislav Rajic /SI/
MV IHA Graz, 7.3.2015
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Exc.1, CAC, CACIB - Champion Class
Judge: Augustin Ionescu /RO/
MV Nitra Winner, 1.3.2015
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Exc.1, CAC, CACIB - Champion Class
Judge: Sanja Vreteničić /ME/
MV Nitrawa Cup, 28.2.2015
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Exc.1, CAC - Open Class
Judge: Zdzislaw Kitlinski /PL/
MV DUO CACIB Brno, 8.2.2015
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Exc.1, CAC, r.CACIB - Open Class
Judge: Katalin Radvánsky /HU/
MV DUO CACIB Brno, 7.2.2015
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Exc.1, CAC, National Winner - Open Class
Judge: Kateřina Šaldová /CZ/
NV Brno, 3.1.2015
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Exc.2, r.CAC, r.CACIB - Open Class
Judge: Carla Molinari /P/
MV ÖKV CACIB Wels, 7.12.2014
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Exc.2, r.CAC, r.CACIB - Open Class
Judge: Vibor Jezek /HR/
MV ÖKV CACIB Wels, 6.12.2014
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Exc.1, CAC, CACIB, BOB - Open Class
Judge: Gonzalbo Lorenzo Maite /ES/
MV DUO NITRADOG, 30.11.2014
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Exc.1, CAC, CACIB - Open Class
Judge: Željko Ložič /RS/
MV DUO NITRADOG, 29.11.2014
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Exc.2, r.CAC - Intermediate Class
Best Head Nominee
Judge: Gerard Cox /IE/
Speciální výstava KABT pri EV Brno, 25.10.2014
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Exc.1, CAC - Intermediate Class
Best Handler Nominee
Judge: Yvette Caprino /NL/
22. Hauck Memorial des ÖBTC, 4.10.2014
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Exc.2, r.CAC - Intermediate Class
Trophy Show Nominee
Judges: Andrea G. Newberry /UK/, Darren Blakeley /UK/ & Yohn Young /UK/
V. Central European Bull Terrier Open & Trophy Show, Tata, 27.9.2014
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Exc.1, CAC, Club Winner, BOS - Intermediate Class
Best Head Nominee
Judge: Helen Tonkson /EE/
Klubová výstava KABT Konopiště, 13.9.2014
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Exc.4 - Youth Class
Judge: Steve Walker /UK/
XX. SBC Club Show, Galanta, 12.4.2014
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Exc.1, CAJC - Youth Class
Judge: Gabriela Ridarčíková /SK/
MV DUO CACIB Nitra, 29.3.2014
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
VP1 - Puppy Class
Judge: Audrey Taylor /UK/
23. Clubsiegerschau des ÖBTC, 26.5.2013
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
VP2 - Puppy Class
Judges: Pamela Rawlings /UK/, Anna Blair /UK/ & Joanna Philips /UK/
IV. Central European Bull Terrier Open & Trophy Show, Siófok, 18.5.2013
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
VP1, Best Puppy - Puppy Class
Best White Dog SBT Winner
Best Head SBT Nominee
Best Movement SBT Nominee
Best Handler Nominee
Judges: Katarzyna Turecka /PL/ & Norma Smith /CA/
Speciální výstava KABT Brno, 11.5.2013
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
VP1, Best Baby - Baby Class
Judge: Jannie Lubbe /ZA/
XIX. SBC Club Show, Šachtičky, 13.4.2013