top of page

ŠTENIATKA / PUPPIES

AKTUÁLNE: V Brickfield-e hľadáme milujúce rodiny, pripravené rozmaznávať a hýčkať, naše šteniatka. Viac na našom FB, Instagram-e a tu v sekcii "ŠTENIATKA / PUPPIES".

#owenxeva

D.O.B.: 15.02.2020

#oloxrosie

D.O.B.: 29.02.2020

. OLO X ROSIE

. naši bullteriéri sú náš koníček, nie chlebíček. Lásku k plemenu sa snažíme bull terrier komunite vracať aj našou dobrovoľnou činnosťou pre klub. Šteniatka nemávame často, naše vrhy plánujeme len na budovanie vlastnej Brickfield línie. Našim cieľom je odchovávať typických predstaviteľov plemena, s exteriérom a temperamentom bullteriérovi vlastným, s dôrazom na zdravie rodičov. Aj na naše sučky zakúpené z Anglicka sme čakali na konkrétne spojenia ich rodičov niekoľko rokov. 

 

. za roky s bullteriérmi sa nám potvrdilo, že chovateľstvo so sebou prináša mnoho radostí, ale aj úskalí. Vďaka psom sme spoznali množstvo nových priateľov z celého sveta, z rôznych spoločenských oblastí. Čo na chovateľstve neprestáva byť ani rokmi ľahšie, je umiestňovanie našich odchovancov do nových rodín. Nejde o to, koľko má človek skúseností, v tomto sme všetci na jednej lodi, každý z nás mal svojho prvého psa, prvého bullteriéra. Je však na psa pripravený? Že mu bude parťákom na celý život, možno 10 až 15 rokov? Že sa mu nezunuje, keď príde bábo? Že ho neomrzí, keď z neho nevyrastie šampión? Prvé miesta sú vždy len jedny, a koľko je šteniatok?  Že ho nevráti za vyšklbaný záhon, alebo zničenú sedačku? ... "Spájam svoj život s jeho životom a sľubujem, že ho budem milovať a budem s ním spolu v dobrom aj zlom, v bohatstve aj chudobe, v zdraví aj chorobe, až kým nás smrť nerozdelí." Pokiaľ  viete toto sľúbiť a aj naplniť, potom ste tí správni pre nášho psíka, a my Vás veľmi radi zahrnieme do našej Brickfield rodiny. 

. do nových rodín idú naše šteniatka riadne veterinárne ošetrené (očkovania + odčervovanie), začipované a s vystaveným pet passportom (pas spoločenského zvieraťa). Samozrejmosťou je u nás tiež doloženie vyšetrenia sluchu (test BAER) a klinického vyšetrenia veterinárom (vrátane odposluchu srdiečka) u všetkých šteniatok.

bottom of page